preskoči na sadržaj

Srednja škola Dugo Selo

Login
Tražilica

SREDNJA ŠKOLA DUGO SELO

Ferenčakova 25

10370 Dugo Selo

Raspored zvona

 

SAT VRIJEME
Jutarnja smjena 
1. 07:45 - 08:30
2. 08:35 - 09:20
3. 09:25 - 10:10
  Odmor
4. 10:30 - 11:15
5. 11:20 - 12:05
6. 12:10 - 12:55
7./0. 13:00 - 13:45
Popodnevna smjena
1. 13:50 - 14:35
2. 14:40 - 15:25
3. 15:30 - 16:15
  Odmor
4. 16:35 - 17:20
5. 17:25 - 18:10
6. 18:15 - 19:00
7. 19:05 - 19:50

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 9. 2011.

Ukupno: 519294
Danas: 22
CARNet
Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

 

Dugo Selo

Upisi

Udžbenici

Razmjena školskih knjiga

Kutak za učenike
Vremenska prognoza
Weather Widget
Foto-galerija

Državna matura

Profesorska poveznica

 

Predmeti
Prezime i ime nastavnika Predmet koji predaje Razredništvo
Vlatka Romanović Kemija, Poznavanje materijala, Tehnološke vježbe, Ljekovito bilje 4.ogb
Jelena Kokot Engleski jezik  2.ogb
Valentina Medved Biologija, Ekologija, Dermatologija, Zdravstveni odgoj  2.oga 
Ivana Gradečki Poslovne komunikacije, Suvremene komunikacije u gospodarstvu, Marketing, Statistika, Gospodarsko pravo, Međunarodna razmjena i gospodarstvo svijeta, Vježbenička tvrtka  4.ek 
Suzana Jukić Poduzetništvo, Gospodarstvo, Organizacijsko ponašanje, Marketing u turizmu   
Miroslav Begić Knjigovodstvo (I, II, II, IV), Novčarstvo, Dioničarsko gospodarstvo  2.ek 
Adela Šporčić    
Adrijana Čanađija  Geografija   
Ana Mirčetić Geografija  
Vesna Vasilj  Osnove elektrotehnike I, Osnove elektrotehnike II, Električni strojevi i uređaji   
Jasna Stublić Matematika  4.rtb 
Željko Abramović  Vjeronauk   
Kristina Horina  Hrvatski  jezik   
Božica Posuda Informatika 3.rtb
Martina Curać Hrvatski jezik  

Sandra Gabrić Primorac

Hrvatski jezik  
Biljana Šoltes  Hrvatski jezik  4.rta
Meri Ružević Tehnologija obrade i montaže, Matematika, Elementi strojeva, Tehnike motornih vozila, Osnove automatizacije, Tehnologija plinoinstalacija 1.a
Helena
Perutka-Ivanac 
Osnove tehničkih materijala, Osnovni standardi strojarstva, Osnove tehničke mehanike, Elementi strojeva i protoka, Finomehanička tehnika, Tehnologija vodoinstalacija  3.i
 Valentina Grgošić Hrvatski jezik  
Zoran Horina  Tjelesna i zdravstvena kultura 3.e
Marina Mihaljević  Hrvatski jezik 1.rtb
Ana Pandžić  Hrvatski jezik, Povijest  1.ek
Zoran Pandžić Tehničko crtanje, Tehničko crtanje i dokumentiranje, Tehnologija strojarskih instalacija, Tehnike motornih vozila, Nove tehnologije, Tehnologija grijanja i klimatizacije  2.i
Damir Petrov Radioničke vježbe, Tehnologija održavanja vozila, Dijagnostika motornih vozila,Tehnologija strojarskih instalacija, Matematika u struci 3.a
Nataša  Dobrenić-Rusan  Engleski jezik  
Ružica Mlinarić Računalstvo, Osnove računalstva, Informacijski sustavi, Internetske tehnologije 1.rta
Marina Marjanović  Tehnološke vježbe, Tehnologija frizerstva, Dekorativna kozmetika, Praktična nastava u školi za frizere 2.f
Martina Matosović Pongrac Sociologija, Politika i gospodarstvo, Etika   
Alka Alfirev Psihologija  
Valentin Lapaine Psihologija  
Robert Pereglin  Radioničke vježbe, Elektrotehnički materijali i komponente, Laboratorijske vježbe iz osnova elektrotehnike I   
  Mjerenja u eletrotehnici, Radioničke vježbe  
Milijana Tabak Sustavna programska podrška, Dijagnostika i održavanje uređaja, Sklopovska oprema računala  
Anka Jašarević Električni strojevi, Električni strojevi i uređaji, Električni uređaji, Automatsko vođenje procesa, Praktična nastava za EM i EI  1.e
Vlatko Goljevački  Elektronički sklopovi, Digitalna elektronika, Elektronička mjerenja i instrumentacija, Elektronika i upravljanje, Informacije i komunikacije  
Bratislav Planinić Elektrotehnika I, Elektrotehnika II, Električne instalacije, Električne mreže i postrojenja 2.e 
Mirjana Šturm Tradicijske frizure, Praktična nastava u školi za frizere   
Marina Radešić Praktična nastava kod obrtnika za frizere  1.f
Dijana Sem Engleski jezik  3.ek
Engleski jezik, Njemački jezik  
Domagoj Babić Latinski jezik, Povijest 1. ogb
Martina Menengoni

 Glazbena umjetnost , Likovna umjetnost

 
Bojana Jazbinšek Fizika, Informatika 2.rtb
Dijana Martinović Informatika  
Eduard Kožul Vjeronauk   
Arjan Šturm  Povijest  4.oga
Andrija Čuljak  Matematika   
Milan Kabić Matematika 3.oga
Iryna Lisac Matematika  
Tea Dvoraček Popović Fizika   
Zrinka Dijanić Povijest 2.ogb
Mirjana Prelec  Tjelesna i zdravstvena kultura 3.rta
Franjo Adanić Tjelesna i zdravstvena kultura  2.a 
Ana Rebac Filozofija, Logika, Etika  
Tatjana Ravlić Fizika  2.rta
Ivana Višević  Engleski jezik, Njemački jezik   
Marina Antolković Hrvatski jezik 1.i


 




preskoči na navigaciju