preskoči na sadržaj

Srednja škola Dugo Selo

Login
Tražilica
Virtualna šetnja školom

RCK - Industrija 4.0

e-Dnevnik

Pratite nas

 

  

 

FOTOVIDEOKLUB SŠDS

 

ŠKOLSKI VOLONTERSKI KLUB

Škola za život

Raspored zvona

* I. skupinu učenika čine učenici 1. i 2. razreda

* II. skupinu učenika čine učenici 3. i 4. razreda

SAT VRIJEME
Jutarnja smjena 
1. 07:45 - 08:25
2. 08:30 - 09:10

odmor za I. skupinu učenika (9:10 - 9:20)

3. 09:20 - 10:00 (za I. skupinu učenika)
3. 9:15 - 9:55 (za II. skupinu učenika)

odmor za II. skupinu učenika (9:55 - 10:05)

4. 10:05 - 10:45
5. 10:50 - 11:30
6. 11:35 - 12:15
7. 12:20 - 13:00
8. 13:05 - 13:45 (samo u školi)
13:00 - 14:00 - vrijeme za čišćenje i dezinfekciju prostora
Popodnevna smjena
0. 13:15 - 13:55 (samo dvorana)
1. 14:00 - 14:40
2. 14:45 - 15:25
odmor za I. skupinu učenika (15:25 - 15:35)
3. 15:35 - 16:15 (za I. skupinu učenika)
3. 15:30 - 16:10 (za II. skupinu učenika)
odmor za II. skupinu učenika (16:10 - 16:20)
4. 16:20 - 17:00
5. 17:05 - 17:45
6. 17:50 - 18:30
7. 18:35 - 19:15
8. 19:20 - 20:00
Brojač posjeta
Ispis statistike od 30. 3. 2019.

Ukupno: 308175
Danas: 22
CARNet
CARNET
26.07.2021. 18:04
INFO Najava radova – CARNET – vise zupanija – 29. i 30.07.2021.
Postovani, U svrhu osiguravanja stabilnosti rada okosnice CARNET mreze, CARNET NOC ce izvrsiti programsku nadogradnju mreznih uredjaja uslijed cega ce doci do prekida mrezne povezanosti CARNET korisnika prema sljedecem rasporedu: ... The post INFO Najava radova – CARNET – vise zupanija – 29. i 30.07.2021. appeared first on CARNET .

26.07.2021. 13:39
Poziv na istraživanje tržišta - Nadogradnja sustava za upravljanje API pozivima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje sustava za upravljanje API pozivima u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola ... The post Poziv na istraživanje tržišta - Nadogradnja sustava za upravljanje API pozivima appeared first on CARNET .

Dugo Selo

Upisi

Otvorena vrata škole

Udžbenici

Sigurno na internetu

Foto-galerija

Državna matura

Profesorska poveznica

 

Predmeti
Ime i prezime nastavnika Predmet koji predaje Razredništvo
Marina Antolković Hrvatski jezik  
Anka Jašarević Električni strojevi, Električni strojevi i uređaji, Električni uređaji, Automatsko vođenje procesa, Praktična nastava za EM i EI  1.e
Miroslav Begić Knjigovodstvo (I, II, II, IV), Novčarstvo, Dioničarsko gospodarstvo 4.ek
Marina Radešić Praktična nastava kod obrtnika za frizere   
Jelena Kokot Engleski jezik  4.oga
Valentina Medved Biologija, Ekologija, Dermatologija, Zdravstveni odgoj  4.ogb
Marina Grgurić Praktična nastava (strojarstvo) 1.a
Tatjana Ravlić Fizika 4.rta
Petar Rajaković Elektronički sklopovi, Digitalna elektronika, Elektronička mjerenja i instrumentacija, Elektronika i upravljanje, Informacije i komunikacije 4.rtb
Franjo Adanić Tjelesna i zdravstvena kultura 2.a
Zoran Horina Tjelesna i zdravstvena kultura 2.e
Dijana Sem Engleski jezik 1.ogb
Marina Marjanović Tehnološke vježbe, Tehnologija frizerstva, Dekorativna kozmetika, Praktična nastava u školi za frizere  
Zoran Pandžić Tehničko crtanje, Tehničko crtanje i dokumentiranje, Tehnologija strojarskih instalacija, Tehnike motornih vozila, Nove tehnologije, Tehnologija grijanja i klimatizacije   
Olivera Jovanović Matematika 1.ek
Zrinka Matošević Povijest  
Nataša Dobrenić-Rusan Engleski jezik 1.rta
Božica Posuda Informatika  
Mario Mišić    
Martina Radman    3.f
Snježana Terzić Hrvatski jezik 4.rs
Ivana Višević Engleski jezik, Njemački jezik  
Helena Ivanac Perutka Osnove tehničkih materijala, Osnovni standardi strojarstva, Osnove tehničke mehanike, Elementi strojeva i protoka, Finomehanička tehnika, Tehnologija vodoinstalacija  3.rs
Tea Dvoraček Popović Fizika  2.rtb
Antonija Tisaj Savić (Marta Šipušić - zamjena) Njemački jezik 2.ogb
Biljana Šoltes Hrvatski jezik  2.rta
Iryna Lisac Matematika 2.rs
Ana Pandžić Hrvatski jezik 3.rtb
Anita Ravnjak Matematika 3.oga
Matija Pušić Povijest  3.ogb
Ružica Mlinarić Algoritmi i programiranje, Skriptni jezici i web programiranje, Internetske tehnologije 3.rta
Marina Mihaljević Hrvatski jezik 3.ek
Jerko Crnčić    
Nikolina Ćorković    
Klaudija Boščić   2.ek
Vlatka Romanović Kemija, Poznavanje materijala, Tehnološke vježbe, Ljekovito bilje 2.oga
Ivana Gradečki Poslovne komunikacije, Suvremene komunikacije u gospodarstvu, Marketing, Statistika, Gospodarsko pravo, Međunarodna razmjena i gospodarstvo svijeta, Vježbenička tvrtka   
Suzana Jukić Poduzetništvo, Gospodarstvo, Organizacijsko ponašanje, Marketing u turizmu   
Adrijana Čanađija  Geografija   
Petra Sekulić (Ivan Mikolčević - zamjena) Geografija  
Samir Budimčić Osnove elektrotehnike I, Osnove elektrotehnike II, Električni strojevi i uređaji   
Jasna Stublić Matematika   
Željko Abramović  Vjeronauk   
Kristina Horina (Paula Surjan - zamjena)  Hrvatski  jezik 1.rs  
Damir Petrov Radioničke vježbe, Tehnologija održavanja vozila, Dijagnostika motornih vozila,Tehnologija strojarskih instalacija, Matematika u struci 3.a
Martina Matosović Pongrac Sociologija, Politika i gospodarstvo, Etika   
Alka Alfirev Radmanović Psihologija  
Robert Pereglin  Radioničke vježbe, Elektrotehnički materijali i komponente, Laboratorijske vježbe iz osnova elektrotehnike I   
Miljenko Šikuten Radioničke vježbe  
Mladen Glavak Sustavna programska podrška, Dijagnostika i održavanje uređaja, Sklopovska oprema računala  
Mirjana Šturm Tradicijske frizure, Praktična nastava u školi za frizere   
Filip Haleuš - Mali Latinski jezik, Povijest 1.oga
Ana Malačić (Simona Košnjak - zamjena)

 Likovna umjetnost

 
Kristina Bašnec Glazbena umjetnost  
Eduard Kožul Vjeronauk  3.e
Arjan Šturm  Povijest   
Patricija Okić Matematika   
Mirjana Prelec  Tjelesna i zdravstvena kultura  
Mirela Gmajnić Špoljarić    
Iva Hodak    
Veronika Jambrović Računalstvo  
Branimir Katalenac    
Domagoj Liebl    


 




preskoči na navigaciju