preskoči na sadržaj

Srednja škola Dugo Selo

Login
Tražilica
Škola za život

e-Dnevnik

SREDNJA ŠKOLA DUGO SELO

Ferenčakova 25

10370 Dugo Selo

 

FOTOVIDEOKLUB SŠDS

Raspored zvona

 

SAT VRIJEME
Jutarnja smjena 
1. 07:45 - 08:30
2. 08:35 - 09:20
3. 09:25 - 10:10
  Odmor
4. 10:30 - 11:15
5. 11:20 - 12:05
6. 12:10 - 12:55
7./0. 13:00 - 13:45
Popodnevna smjena
1. 13:50 - 14:35
2. 14:40 - 15:25
3. 15:30 - 16:15
  Odmor
4. 16:35 - 17:20
5. 17:25 - 18:10
6. 18:15 - 19:00
7. 19:05 - 19:50
Brojač posjeta
Ispis statistike od 30. 3. 2019.

Ukupno: 126059
Danas: 153
CARNet
CARNET
03.06.2020. 09:45
Gotovo pola milijuna kuna vrijedno ulaganje u unaprjeđenje kvalitete nastave na daljinu
U suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja i Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom CARNET Ured UNICEF-a za Hrvatsku podržao je obnavljanje infrastrukture potrebne za sigurno odvijanje škole na daljinu kroz ... The post Gotovo pola milijuna kuna vrijedno ulaganje u unaprjeđenje kvalitete nastave na daljinu appeared first on CARNET .

02.06.2020. 13:49
Objavljene su publikacije ,,Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. - Idemo u srednju!”
Sve informacije o postupku prijava i upisa u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. dostupne su u četiri publikacije koje su prema tipu učenika podijeljene na: Prijave i upisi u ... The post Objavljene su publikacije ,,Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. - Idemo u srednju!” appeared first on CARNET .

Dugo Selo

Upisi

Udžbenici

Razmjena školskih knjiga

Kutak za učenike

Foto-galerija

Državna matura

Profesorska poveznica

 

Djelatnici
 
Ravnateljica: Darinka Svetec, diplomirani inženjer strojarstva 
 
Stručni suradnici:
 
  • Alka Alfirev Radmanović, profesor psihologije - psihologinja
  • Iva Hodak, profesor pedagogije i diplomirani etnolog - pedagoginja
  • Zrinka Matošević, mag. edu. povijesti i kroatologije - voditeljica smjene
  • Nikolina Ćorković, prof. hrvatskog jezika i književnosti i pedagogije - knjižničar
 
Nastavnici:
 
  • Martina Curać - profesor hrvatskog jezika i književnosti 
  • Marina Antolković - profesor hrvatskog jezika i književnosti i ruskog jezika i književnosti 
  • Kristina Horina - profesor hrvatske kulture i sociologije
  • Marina Mihaljević - profesor hrvatske kulture i povijesti
  • Ana Pandžić - profesor hrvatske kulture i povijesti
  • Biljana Šoltes - profesor hrvatskog jezika i književnosti i fonetike
  • Snježana Terzićprofesor hrvatskog jezika i književnosti (zamjena)
  • Paula Surjan - profesor hrvatskog jezika i književnosti (zamjena)
  • Nataša Dobrenić-Rusan - profesor engleskog jezika i književnosti i fonetike 
  • Dijana Sem - profesor engleskog jezika i književnosti
  • Ivana Višević - profesor engleskog jezika i književnosti i njemačkog jezika i književnosti 
  • Jelena Kokot - profesor engleskog jezika i književnosti 
  • Martina Radman - profesor engleskog jezika
  • Kristina Bašnec - profesor glazbene kulture 
  • Ana Malačić - profesor likovne umjetnosti 
  • Martina Matosović Pongrac - profesor filozofije i sociologije 
  • Filip Haleuš - Mali - profesor latinskog jezika
  • Željko Abramović - diplomirani teolog
  • Eduard Kožul - mag. teologije
  • Adrijana Čanađija - profesor geografije
  • Arjan Šturm - profesor povijesti
  • Matija Pušić - profesor povijesti (zamjena)
  • Andrija Čuljak - profesor matematike
  • Milan Kabić - profesor matematike
  • Anita Ravnjak - profesor matematike i informatike
  • Jasna Stublić - profesor matematike 
  • Iryna Lisac - mag. matematike
  • Tea Dvoraček Popović - profesor fizike
  • Tatjana Ravlić - profesor fizike
  • Valentina Medved - profesor kemije i biologije
  • Vlatka Romanović - profesor kemije i biologije
  • Mirela Gmajnić Špoljarić - magistra edukacije biologije i kemije
  • Franjo Adanić - profesor TZK-a
  • Zoran Horina - profesor TZK-a
  • Mirjana Prelec - profesor TZK-a
  • Ružica Mlinarić - magistra informatike
  • Božica Posuda - mag. educ. inf. znanosti
  • Marinela Schatten - diplomirani informatičar 
  • Veronika Jambrović - diplomirani informatičar
  • Jerko Crnčić - diplomirani inženjer elektrotehnike
  • Anka Jašarević - inženjer elektrotehnike
  • Miroslav Jurković - diplomirani inženjer elektrotehnike
  • Robert Pereglin - inženjer elektrotehnike
  • Miljenko Šikuten - inženjer elektrotehnike
  • Bratislav Planinić - diplomirani inženjer elektrotehnike
  • Samir Budimčić - diplomirani inženjer elektrotehnike 
  • Petar Rajaković - diplomirani inženjer elektrotehnike 
  • Ivana Smetiško
  • Miroslav Begić - diplomirani ekonomist
  • Ivana Gradečki - diplomirani ekonomist
  • Suzana Jukić - diplomirani ekonomist
  • Klaudija Boščić - diplomirani ekonomist
  • Helena Ivanac-Perutka - diplomirani inženjer strojarstva
  • Zoran Pandžić - diplomirani inženjer strojarstva
  • Mario Mišić - diplomirani inženjer strojarstva
  • Damir Petrov - diplomirani inženjer strojarstva
  • Marina Grgurić
  • Domagoj Liebl - 
  • Marina Marjanović - frizer, stručni učitelj
  • Marina Radešić - frizer, stručni učitelj
  • Mirjana Šturm - frizer, stručni učitelj
 
Administrativno osoblje:
 
  • Dražen Ćutić, upravni pravnik - tajnik
  • Ivana Dreven - 
  • Dubravka Pankretić - ekonomist - administrator
  • Lea Piličić - (zamjena)
 
Pomoćno-tehničko osoblje:
 
  • Ivanka Halimi - spremačica
  • Ksenija Kokot - spremačica
  • Stjepan Svetec - kućni majstor



preskoči na navigaciju