preskoči na sadržaj

Srednja škola Dugo Selo

Login
Tražilica
Virtualna šetnja školom

RCK - Industrija 4.0

e-Dnevnik

Pratite nas

 

  

 

FOTOVIDEOKLUB SŠDS

 

ŠKOLSKI VOLONTERSKI KLUB

Škola za život

Raspored zvona

* I. skupinu učenika čine učenici 1. i 2. razreda

* II. skupinu učenika čine učenici 3. i 4. razreda

SAT VRIJEME
Jutarnja smjena 
1. 07:45 - 08:25
2. 08:30 - 09:10

odmor za I. skupinu učenika (9:10 - 9:20)

3. 09:20 - 10:00 (za I. skupinu učenika)
3. 9:15 - 9:55 (za II. skupinu učenika)

odmor za II. skupinu učenika (9:55 - 10:05)

4. 10:05 - 10:45
5. 10:50 - 11:30
6. 11:35 - 12:15
7. 12:20 - 13:00
8. 13:05 - 13:45 (samo u školi)
13:00 - 14:00 - vrijeme za čišćenje i dezinfekciju prostora
Popodnevna smjena
0. 13:15 - 13:55 (samo dvorana)
1. 14:00 - 14:40
2. 14:45 - 15:25
odmor za I. skupinu učenika (15:25 - 15:35)
3. 15:35 - 16:15 (za I. skupinu učenika)
3. 15:30 - 16:10 (za II. skupinu učenika)
odmor za II. skupinu učenika (16:10 - 16:20)
4. 16:20 - 17:00
5. 17:05 - 17:45
6. 17:50 - 18:30
7. 18:35 - 19:15
8. 19:20 - 20:00
Brojač posjeta
Ispis statistike od 30. 3. 2019.

Ukupno: 308175
Danas: 22
CARNet
CARNET
26.07.2021. 18:04
INFO Najava radova – CARNET – vise zupanija – 29. i 30.07.2021.
Postovani, U svrhu osiguravanja stabilnosti rada okosnice CARNET mreze, CARNET NOC ce izvrsiti programsku nadogradnju mreznih uredjaja uslijed cega ce doci do prekida mrezne povezanosti CARNET korisnika prema sljedecem rasporedu: ... The post INFO Najava radova – CARNET – vise zupanija – 29. i 30.07.2021. appeared first on CARNET .

26.07.2021. 13:39
Poziv na istraživanje tržišta - Nadogradnja sustava za upravljanje API pozivima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje sustava za upravljanje API pozivima u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola ... The post Poziv na istraživanje tržišta - Nadogradnja sustava za upravljanje API pozivima appeared first on CARNET .

Dugo Selo

Upisi

Otvorena vrata škole

Udžbenici

Sigurno na internetu

Foto-galerija

Državna matura

Profesorska poveznica

 

Djelatnici
 
Ravnateljica: Darinka Svetec, diplomirani inženjer strojarstva 
 
Stručni suradnici:
 
  • Alka Alfirev Radmanović, profesor psihologije - psihologinja
  • Iva Hodak, profesor pedagogije i diplomirani etnolog - pedagoginja
  • Zrinka Matošević, mag. edu. povijesti i kroatologije - voditeljica smjene
  • Nikolina Ćorković, prof. hrvatskog jezika i književnosti i pedagogije - knjižničar
 
Nastavnici:
 
  • Martina Curać - profesor hrvatskog jezika i književnosti 
  • Marina Antolković - profesor hrvatskog jezika i književnosti i ruskog jezika i književnosti 
  • Kristina Horina - profesor hrvatske kulture i sociologije
  • Marina Mihaljević - profesor hrvatske kulture i povijesti
  • Ana Pandžić - profesor hrvatske kulture i povijesti
  • Biljana Šoltes - profesor hrvatskog jezika i književnosti i fonetike
  • Snježana Terzićprofesor hrvatskog jezika i književnosti (zamjena)
  • Paula Surjan - profesor hrvatskog jezika i književnosti (zamjena)
  • Nataša Dobrenić-Rusan - profesor engleskog jezika i književnosti i fonetike 
  • Dijana Sem - profesor engleskog jezika i književnosti
  • Ivana Višević - profesor engleskog jezika i književnosti i njemačkog jezika i književnosti 
  • Jelena Kokot - profesor engleskog jezika i književnosti 
  • Martina Radman - profesor engleskog jezika
  • Kristina Bašnec - profesor glazbene kulture 
  • Ana Malačić - profesor likovne umjetnosti 
  • Martina Matosović Pongrac - profesor filozofije i sociologije 
  • Filip Haleuš - Mali - profesor latinskog jezika
  • Željko Abramović - diplomirani teolog
  • Eduard Kožul - mag. teologije
  • Adrijana Čanađija - profesor geografije
  • Arjan Šturm - profesor povijesti
  • Matija Pušić - profesor povijesti (zamjena)
  • Andrija Čuljak - profesor matematike
  • Milan Kabić - profesor matematike
  • Anita Ravnjak - profesor matematike i informatike
  • Jasna Stublić - profesor matematike 
  • Iryna Lisac - mag. matematike
  • Tea Dvoraček Popović - profesor fizike
  • Tatjana Ravlić - profesor fizike
  • Valentina Medved - profesor kemije i biologije
  • Vlatka Romanović - profesor kemije i biologije
  • Mirela Gmajnić Špoljarić - magistra edukacije biologije i kemije
  • Franjo Adanić - profesor TZK-a
  • Zoran Horina - profesor TZK-a
  • Mirjana Prelec - profesor TZK-a
  • Ružica Mlinarić - magistra informatike
  • Božica Posuda - mag. educ. inf. znanosti
  • Marinela Schatten - diplomirani informatičar 
  • Veronika Jambrović - diplomirani informatičar
  • Jerko Crnčić - diplomirani inženjer elektrotehnike
  • Anka Jašarević - inženjer elektrotehnike
  • Miroslav Jurković - diplomirani inženjer elektrotehnike
  • Robert Pereglin - inženjer elektrotehnike
  • Miljenko Šikuten - inženjer elektrotehnike
  • Bratislav Planinić - diplomirani inženjer elektrotehnike
  • Samir Budimčić - diplomirani inženjer elektrotehnike 
  • Petar Rajaković - diplomirani inženjer elektrotehnike 
  • Ivana Smetiško
  • Miroslav Begić - diplomirani ekonomist
  • Ivana Gradečki - diplomirani ekonomist
  • Suzana Jukić - diplomirani ekonomist
  • Klaudija Boščić - diplomirani ekonomist
  • Helena Ivanac-Perutka - diplomirani inženjer strojarstva
  • Zoran Pandžić - diplomirani inženjer strojarstva
  • Mario Mišić - diplomirani inženjer strojarstva
  • Damir Petrov - diplomirani inženjer strojarstva
  • Marina Grgurić
  • Domagoj Liebl - 
  • Marina Marjanović - frizer, stručni učitelj
  • Marina Radešić - frizer, stručni učitelj
  • Mirjana Šturm - frizer, stručni učitelj
 
Administrativno osoblje:
 
  • Dražen Ćutić, upravni pravnik - tajnik
  • Ivana Dreven - 
  • Dubravka Pankretić - ekonomist - administrator
  • Lea Piličić - (zamjena)
 
Pomoćno-tehničko osoblje:
 
  • Ivanka Halimi - spremačica
  • Ksenija Kokot - spremačica
  • Stjepan Svetec - kućni majstor



preskoči na navigaciju